Sesli Kitap

Sesli Kitap

Dijital hizmetler üretirken elde ettiğimiz deneyimleri kullanarak ürettiğimiz birçok hizmete ilave bu gün iki çeşitde 'Sesli Kitap' üretiyoruz. Amacımız ticari olmayıp görme engelli dostlarımızın özgürce kitap okumasını kolaylaştırmaktır.

Öncelikle Telif Hakları zaman aşımına uğramış bulunan Rus Klasikleri ve Fransız Klasiklerini seslendiriyoruz, bu sırada görme engelli dostlarımızdan gelen ders kitabı seslendirmek taleplerine öncelik veriyoruz.

Ay Işığı Sokağı - Stefan Zweig - Sesli Öykü
Sırça Köşk - Sabahattin Ali - Kısa Öykü
Değirmen - Sabahattin Ali - Sesli Öykü
Kurtarılamayan Şaheser - Sesli Öykü - Sabahattin Ali
DUVAR - Sesli Öykü - Sabahattin Ali
İnsan Neyle Yaşar - Sesli Kitap - Tolstoy
KIRLANGIÇLAR - Sesli Öykü - Sabahattin Ali
Dürüst Hırsız - Sesli Öykü - Fyodor Dostoyevski
İyi Düşün Doğru Karar Ver - Kişisel Gelişim
Karanfilsiz - Sesli Öykü - Adalet Ağaoğlu
Duvardaki Leke - Virginia Woolf - Sesli Öykü
Perili Ev - Virginia Woolf - Sesli Öykü
ŞEYTAN - HALİL CİBRAN - SESLİ KİTAP
Korkunç Bir Gece - Anton Çehov - Sesli Öykü
SELAM - Sesli Öykü - Sabahattin Ali
ASFALT YOL - Sabahattin ALİ - Sesli Öykü
Yeni sesli kitaplar eklenmeye devam edecektir...

Bu veritabanı görmeyenlerin kitap okuma sevgisine katkı sağlamak amacıyla Patates Print tarafından hazırlanarak yayınlanmaktadır. Amaç görmeyenlerin güncel ve sınıflandırılmıs 'sesli kütüphane' liste bilgilerine ulaşmasi ve gören gönüllüleri yapılanlar hakkında bilgilendirmektir. Patates Print bu hizmetin verilmesinde iyi niyet dışında hiçbir ticari amaç gütmemektedir. Hizmetin üretilmesi sırasında oluşacak kusurlardan ve kullanılmasından doğabilecek zararlardan dolayı Patates Print hiçbir sorumluluk taşımamaktadır. Bu hizmetleri kullananlar bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Etiketler: SesliKitap, EngelliDostu, SesliKitapDinle, GörmeEngelliDostu, SesliOkuma, SesliKitapPlatformu, Erişilebilirlik, EngelsizKitaplar, DinlemeKitap, GörmeEngelliDestek, SesliEğitim, SesliYayın, OkumaEngeli, İşitmeEngelliDostu, DijitalErişim